Haber

Şeyma Subaşı tatili arka arkaya paylaştı! Takipçileri sosyal medyayı yerle bir etti: “Yazıklar olsun, bu kadar yuh”

Kahramanmaraş ve Hatay’da art arda meydana gelen depremler can kaybına neden oldu. Özellikle Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden sonra 40 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybetti.

Yaralarını sarmak için devreye giren Türkiye, depremzedelerin yardımı için seferber oldu.

Normal hayata dönemediğimiz bu günlerde ünlü isimlerden Şeyma Subaşı herkesin sınırlarını aşarak tepki topladı.

Hatay’da depreme rağmen depremden 15 gün sonra paylaşım yapan Şeyma tatilde soluğu aldı.

Mısırlı sevgilisi Muhammed Alsaloussi ile tatile çıkan Şeyma Subaşı, arka arkaya fotoğraflarını paylaştı. Subaşı bu paylaşımlarla tepki çekti.

Şeyma Subaşı tatil beldesinde nefes aldı

Mısırlı Muhammed Alsaloussi ile yeniden bir araya gelen Şeyma Subaşı, İsviçre’nin ünlü kayak merkezi St. Moritz’e gitti. Yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen depremin ardından normalleşmeye başlayan isimlerden biri olan Subaşı’nın takipçileri, Subaşı’nın paylaşımlarına kayıtsız kalamadı.

Sevgilisi ve kızı Melisa ile fotoğraflarını paylaşan Subaşı’nın 3.3 milyon olan takipçi sayısı bu paylaşımların ardından 2.9 milyona geriledi. Gelen tepkilerin ardından Subaşı, fotoğraflarına yapılan yorumları kısıtladı.

Subaşı’nın fotoğrafının bir takipçisi daha önce de ” Neredesin?Ünlü isim, bu yorumların ardından sosyal medya hesabının hikaye bölümünden depremle ilgili paylaşımlarda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu