Gamze Erçel: Hande ile görüşüyorum
![](https://mesudiye-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/gamze-ercel-hande-ile-gorusuyorum-mT2BaINs.webp)
Ekranın en ünlü oyuncularından Hande Erçel’in sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel, geçtiğimiz gün yüzü olduğu bir markanın lansmanına katıldı. Abla Erçel, kızı Aylin Mavi ile ablasının teyze-yeğen ilişkisini konuştu.
Etkinliğin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gamze Erçel, ablası Hande Erçel ve kendisinin son dönemde markalar tarafından sıklıkla tercih edildiğinden bahsetti. Ünlü isim şu ifadeleri kullandı:
“Hande’nin öngörüsü çok iyi”
“Bu durum bizi çok mutlu ediyor. Yapacağımız iş anlaşmalarında mutlaka birbirimizin fikrini alırız. Hande’nin öngörüsü bu anlamda çok iyi. O da benim bu projede yer almamı istedi. Benden de tavsiye alıyor. . Bu anlamda bir abi-kardeş dayanışması olduğunu söyleyebilirim.”
Erçel, Caner Yıldırım ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Aylin Mavi’nin durumu sorulduğunda, “Günlerimiz çok güzel geçiyor. Mavi’yi neredeyse benden çok teyzesi görüyor.”
![](https://mesudiye-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/gamze-ercel-hande-ile-gorusuyorum-0-jsk3jyH7.jpg)
Bağlantılarını gördüğümde gözlerimi kısmıyorum. Hande’ye gittiğinde evine gelmek istemez. Bakın ben de bu konuda dertliyim”o gülümsedi.